يکشنبه 27 مرداد 1398 16 ذو الحجة 1440 18 اوت 2019
تاریخ : چهارشنبه 10 بهمن 1397
کد 95

فرماندار اسکو برنامه های دهه فجر در سطح شهرستان را تشریح کرد:

بهره برداری از ده ها پروژه عمرانی با اعتباری بالغ بر ۵۰۰ میلیارد ریال

مرتضی محمدزاده فرماندار اسکو ضمن تشریح برنامه های دولت به مناسبت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی ایران، از افتتاح ده ها پروژه عمرانی با اعتباری بالغ بر ۵۰۰ میلیارد ریال در سطح شهرستان خبر داد.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان اسکو، وی افزود: آئین بزرگداشت سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی نمادی است از عظمت و اقتدار نظام جمهوری اسلامی و مراسم امسال به دلیل هم زمانی با دور جدید فشارهای دشمنان علیه ملت ایران از اهمیتی مضاعف برخوردار است.

فرماندار اسکو وحدت و همدلی دولت و ملت را رمز عبور از تمامی مشکلات دانست و اظهار کرد: به برکت نظام جمهوری اسلامی ایران مردم نقشی اساسی در اداره جامعه و کشور یافته اند و بر پایه حضور ایشان در صحنه، امروز نهال جمهوری اسلامی به درختی تناور تبدیل شده است. یقین دارم در سایه همین حضور هوشیارانه، موفق خواهیم شد بر تمام مسائل و مشکلات فائق آییم.

محمدزاده در ادامه با تشریح برنامه های دولت به مناسبت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب گفت: در دهه فجر امسال قریب به ۴۰ پروژه عمرانی کوچک و بزرگ با اعتباری بالغ بر ۵۰۰ میلیارد ریال در سطح شهرستان به بهره برداری می رسد. همچنین به دلیل فشردگی برنامه های دهه فجر و به منظور جلوگیری از تداخل این برنامه ها، افتتاح پروژه ها تا ۲۰ اسفند سال جاری ادامه خواهد داشت.

وی افزود: طبق برنامه ریزی انجام شده، این بهره برداری ها به صورت موضوعی و در محورهایی چون عمران شهری و روستایی، حوزه سلامت، آموزش، امور زیربنایی و مواردی از این دست صورت خواهد گرفت.

فرماندار اسکو بهره برداری از پروژه های شهر جدید سهند را از مهمترین برنامه های دهه فجر در سال جاری دانست و خاطرنشان کرد: از جمله مهم ترین این پروژه ها تحویل واحدهای دیگری از مساکن مهر شهر جدید سهند به صاحبان آن است.

محمدزاده ادامه داد: بهره برداری از آموزشگاه ۱۲ کلاسه امام علی (ع) در شهر سهند با اعتباری بالغ بر ۴۵ میلیارد ریال، بهره برداری از سالن چند منظوره شهرداری سهند با اعتباری بالغ بر ۱۲ میلیارد ریال، بهره برداری از ساختمان امور برق سهند با اعتباری بالغ بر ۱۸ میلیارد ریال، بهره برداری از ایستگاه آتش نشانی شماره دو سهند با اعتباری بالغ بر ۹ میلیارد ریال و افتتاح مرکز سلامت فاز ۲ سهند با اعتبار ۹ میلیارد ریال از مهم ترین پروژه هایی است که در روزهای آتی در شهر سهند به بهره برداری خواهد رسید.

طبق گفته فرماندار اسکو اعتبار پروژه هایی که در دهه فجر به بهره برداری خواهند رسید در حوزه عمران شهری و روستایی ۷۰ میلیارد ریال، در حوزه آموزش ۷۲ میلیارد ریال، در حوزه سلامت ۲۶ میلیارد ریال و در حوزه تاسیسات زیربنایی بالغ بر ۱۰۰ میلیارد ریال خواهد بود.
 
  • نوشته شده
  • در چهارشنبه 10 بهمن 1397
  • توسط کاربر روابط عمومی اسکو