يکشنبه 5 خرداد 1398 20 رمضان 1440 26 مه 2019
تاریخ : جمعه 12 بهمن 1397
کد 94

فرماندار اسکو در سخنرانی پیش از خطبه های نماز جمعه اسکو به مناسبت چهل سالگی انقلاب:

احترام به مردم و حفظ شان و کرامت ایشان، سرلوحه اقدامات کلیه دستگاه های اجرایی شهرستان است

نماز جمعه اسکو همزمان با نخستین روز از ایام الله دهه فجر با حضور مرتضی محمدزاده فرماندار اسکو، اعضای شورای اداری و اقشار مختلف مردم برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان اسکو، محمدزاده در سخنرانی پیش از خطبه های نماز جمعه اسکو مردم را صاحبان واقعی نظام و انقلاب دانست و گفت: چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی نشان دهنده بالندگی و بلوغ نظام جمهوری اسلامی ایران است که به برکت حضور مردم در صحنه و نقش آفرینی ایشان در تمام عرصه های سیاسی، فرهنگی و اجتماعی به دست آمده است.

وی افزود: تلاش دستگاه اجرایی شهرستان در چهلمین سال پیروزی انقلاب بر این است تا بر همت خود در خدمت رسانی به شهروندان بیفزاید و البته این خدمت رسانی باید با حفظ شان، منزلت و جایگاه شهروندان باشد.

🔸فرماندار اسکو از اعضای شورای اداری خواست تا احترام به مردم و حفظ شان و کرامت ایشان را سرلوحه کلیه اقدامات خود قرار دهند.

محمدزاده در ادامه با اشاره به شرایط حساس کشور گفت: بعد از آغاز دور جدید تحریم های ظالمانه و یکجانبه آمریکا علیه ملت ایران، کشور در حال گذار از شرایطی دشوار است و به لطف خداوند و با تلاش دولتمردان و همکاری مردم، شاهد بازگشت تدریجی آرامش به بازار هستیم. در این شرایط که نیاز به وحدت و همدلی بیش از پیش احساس می شود، هرگونه تفرقه انگیزی و اختلاف افکنی جناحی خلاف منافع ملی و بازی در زمین دشمن است.

وی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به برنامه های دولت در ایام الله دهه فجر گفت: امسال در کنار برنامه های فرهنگی و اجتماعی، ده ها پروژه عمرانی با اعتباری بالغ بر ۵۰۰ میلیارد ریال در سطح شهرستان به بهره برداری خواهد رسید.

محمدزاده ادامه داد: بهره برداری از آموزشگاه ۱۲ کلاسه امام علی (ع) در شهر سهند با اعتباری بالغ بر ۴۵ میلیارد ریال، بهره برداری از سالن چند منظوره شهرداری سهند با اعتباری بالغ بر ۱۲ میلیارد ریال، بهره برداری از ساختمان امور برق سهند با اعتباری بالغ بر ۱۸ میلیارد ریال، بهره برداری از ایستگاه آتش نشانی شماره دو سهند با اعتباری بالغ بر ۹ میلیارد ریال، افتتاح مرکز سلامت فاز ۲ سهند با اعتبار ۹ میلیارد ریال و چندین پروژه دیگر شهری، روستایی و تاسیسات زیربنایی با اعتباری بالغ بر ۱۵۰ میلیارد ریال از مهم ترین پروژه هایی است که در روزهای آتی به بهره برداری خواهد رسید.

محمدزاده در پایان خاطرنشان کرد: همچنین به مناسبت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی تلاش خواهد شد در خصوص دستاوردهای ۴۰ ساله نظام جمهوری اسلامی و مقایسه آن با سال های پیش از انقلاب گزارشی جامع به شهروندان ارائه گردد.

حجت الاسلام مرادپور امام جمعه اسکو نیز در خطبه های نماز جمعه این شهر وحدت کلمه را رمز اصلی پیروزی انقلاب دانست و گفت: امروز در شرایطی هستیم که به تعبیر رهبر معظم انقلاب، نظام در حال عبور از پیچی تاریخی است و در این شرایط اختلاف و دودستگی تنها به نفع دشمن است.

وی افزود: دشمن می خواهد با اختلاف افکنی و دودستگی منافع خود را به پیش برد و باید هشیار باشیم که در این دام نیفتیم.

امام جمعه اسکو استقلال و عدالت را از مهمترین دستاوردهای انقلاب اسلامی دانست و خاطرنشان کرد: قطعا حفظ آرمان های انقلاب اسلامی بدون هزینه نیست و تحریم های ظالمانه اخیر را نیز باید در همین راستا تعبیر کرد.

حجت الاسلام مرادپور اظهار داشت: جهت عبور سربلند و عزتمندانه از این پیچ تاریخی باید به ۲ موضوع توجه داشت. نخست افزایش تلاش و فعالیت مسئولین و مردم به ویژه در حوزه اقتصاد و دوم ایستادگی و پایداری بر سر آرمان ها. 

گفتنی است پیش از خطبه های نمازجمعه اسکو، دیدار مردمی فرماندار و روسای ادارات شهرستان با شهروندان برگزار شد و مسائل و مشکلات شهروندان مورد رسیدگی قرار گرفت.
  • نوشته شده
  • در جمعه 12 بهمن 1397
  • توسط کاربر روابط عمومی اسکو