چهارشنبه 4 ارديبهشت 1398 18 شعبان 1440 24 آوریل 2019
تاریخ : شنبه 12 آبان 1397
کد 90

پیام امام جمعه و فرماندار اسکو در خصوص یوم الله 13 آبان و دعوت از مردم انقلابی شهرستان جهت حضور پرشور در راهپیمایی این روز

حجت الاسلام مرادپور امام جمعه و مرتضی محمدزاده فرماندار اسکو با صدور پیامی، شهروندان را به حضور پرشور در راهپیمایی یوم الله 13 آبان دعوت نمودند.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان اسکو، در این پیام آمده است:

مردم فهیم و انقلابی شهرستان اسکو

در آستانه یوم الله 13 آبان، روز ملی مبارزه با استکبار جهانی قرار گرفته ایم. روزی که یادآور هوشیاری دانش آموزان و رشادت های آنان در مبارزه با استبداد داخلی رژیم ستمشاهی و مقابله با استعمار خارجی است.

راهپیمایی یوم الله 13 آبان امسال اما به دلیل همزمانی با دور جدید تحریم های ظالمانه آمریکا علیه ملت ایران اهمیت مضاعفی یافته است.

اگرچه به زعم کارشناسان، تحریم های جدید تاثیری بر اقتصاد کشور عزیزمان نخواهد داشت، اما حضور پرشور و آگاهانه مردم در راهپیمایی این روز علاوه بر بی اثر کردن جنبه های روانی تحریم ها، خط بطلانی خواهد کشید بر توطئه های دشمنان که در تلاش اند میان ملت و نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران فاصله ایجاد کنند.

یقین داریم این بار نیز با هوشیاری مردم و اتحاد و همدلی دولت و ملت، تلاش دشمنان در به زانو درآوردن مردم انقلابی ایران بی نتیجه و بی ثمر خواهد ماند.

اینجانبان ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدا به ویژه شهدای دانش آموز 13 آبان 57، از مردم هوشیار و انقلابی شهرستان اسکو دعوت می کنیم با حضور پرشور در راهپیمایی یوم الله 13 آبان، وحدت ایرانیان در مبارزه با استکبار را به رخ جهانیان بکشانند و جنگ روانی دشمنان علیه ایران اسلامی را بی اثر و بی ثمر نمایند.

حجت الاسلام والمسلمین مراد پور
امام جمعه اسکو

مرتضی محمدزاده
فرماندار شهرستان اسکو
  • نوشته شده
  • در شنبه 12 آبان 1397
  • توسط کاربر روابط عمومی اسکو