چهارشنبه 4 ارديبهشت 1398 18 شعبان 1440 24 آوریل 2019
تاریخ : دوشنبه 22 مرداد 1397
کد 84

با حضور فرماندار اسکو؛

مجمع عمومی شورای هماهنگی روابط عمومی های شهرستان اسکو برگزار شد

مجمع عمومی شورای هماهنگی روابط عمومی های شهرستان اسکو با حضور مرتضی محمدزاده فرماندار اسکو و مسئولین واحدهای روابط عمومی ادارات شهرستان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان اسکو، در این جلسه محمدزاده با تقدیر از فعالان حوزه روابط عمومی گفت: متاسفانه با وجود اهمیت نهاد روابط عمومی، این حوزه چندان که باید مورد توجه قرار نگرفته است.

وی افزود: وظیفه اصلی واحدهای روابط عمومی، ایجاد پل ارتباطی میان شهروندان و حاکمیت است و در شرایط کنونی که هجمه بی سابقه ای علیه نهادهای دولتی و غیر دولتی شکل گرفته است، ارتباط تنگاتنگ دولت و مردم بیش از گذشته ضروری می نماید.

فرماندار اسکو اظهار داشت: واحدهای روابط عمومی باید ضمن انعکاس دستاوردها و اقدامات دستگاه ها، پیگیر مطالبات و انتظارات شهروندان نیز باشند و در چنین حالتی است که حس نشاط و پویایی در جامعه شکل خواهد گرفت.

محمدزاده در ادامه با اشاره به ضرورت تقویت واحدهای روابط عمومی گفت: یکی از اهداف اصلی شورای هماهنگی روابط عمومی های شهرستان، تقویت بدنه کارشناسی واحدهای روابط عمومی است. روابط عمومی یک تخصص است و بدون آشنایی با اصول آن، نمی توان به نتیجه مطلوب رسید.

وی در پایان از کلیه واحدهای روابط عمومی خواست در عین انعکاس اخبار و بیان اقدامات صورت گرفته، اخلاق حرفه ای را رعایت نمایند و ضمن صادق بودن با مخاطبان از هرگونه بزرگنمایی بپرهیزند.
  • نوشته شده
  • در دوشنبه 22 مرداد 1397
  • توسط کاربر روابط عمومی اسکو