پرتال استانداری آذربایجان شرقی
پنجشنبه 6 آذر 1399
En
تاریخ : پنجشنبه 1 آبان 1399
کد 546

فرمانداری اسکو

مردم صبور شهر سهند قدردان زحمات استاندار فرهیخته خود هستند

پروژه آزاد راه تبریز_سهند به عنوان یکی از بزرگترین پروژه های استان نقش بسیار مهمی در جهش توسعه سهند و کاهش بارترافیکی محور تبزیز_آذرشهر خواهد داشت.
💢فرماندار شهرستان اسکو:
مردم صبور شهر سهند قدردان زحمات استاندار فرهیخته خود هستند/آنان که مغرضانه از تاخیر پروژه آزاد راه تبریز_سهند علی رغم اتمام پروژه انتقاد می کنند؛ از اقدامات خود برای مردم سهند گزارش دهند.


✅به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان اسکو مهندس رضی منش در جلسه شورای ترافیک این شهرستان که با حضور جانشین فرماندهی انتظامی شهرستان، مدیرعامل شرکت عمران، شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر سهند و سایر اعضای شورای ترافیک برگزار شد گفت؛ پروژه آزاد راه تبریز_سهند به عنوان یکی از بزرگترین پروژه های استان نقش بسیار مهمی در جهش توسعه سهند و کاهش بارترافیکی محور تبزیز_آذرشهر خواهد داشت.

✅فرماندار شهرستان اسکو در این جلسه ضمن قدردانی از زحمات، تلاشها و پیگیری های استاندار محترم در تکمیل آزاد راه تبریز_سهند و آماده سازی برای بهره برداری گفت: پروژه آزاد راه تبریز-سهند جزو افتخارات استان و از اولویت های سهند و مطالبه جدی آنان محسوب می شود که در حال ایمن سازی پروژه از جمله نیوجرسی، خط کشی و تابلوهای راهنمای مسیر است که با پایان ایمن سازی زیر بار ترافیک خواهد رفت.

✅فرماندار شهرستان اسکو با بیان اینکه پروژه آزادراه تبریز_سهند علارغم رکود در پروژه های عمرانی در سطح کشور به هیچ عنوان متوقف نشد افزود: این پروژه بطور متوسط ماهانه بیش از ۳ درصد پیشرفت فیزیکی داشته است و قریب به ۵۳ درصد تملک مسیر در طول این دو سال و نیم انجام گرفته است.

✅مهندس رضی منش با اشاره به عزم و اراده راسخ دولت در اتمام پروژه مهم آزاد راه تبریز_سهند علی رغم تنگناهای مالی و شرایط اقتصادی کشور و تحریم های ظالمانه؛ گفت: آنان که امروز مغرضانه از تاخیر پروژه آزاد راه تبریز_سهند علی رغم اتمام پروژه انتقاد می کنند؛ از اقدامات خود برای مردم سهند گزارش دهند.

✅وی با اشاره به این نکته که پروژه آزاد راه تبریز_سهند یک پروژه مشارکتی بوده که با مشارکت دولت و بخش خصوصی اجرا گردید، گفت: سهم مشارکت دولت از پروژه فوق تماما پرداخت شده و دلیل تاخیر در بهره برداری از این پروژه را افزایش ایمنی مسیر، نصب علائم عمودی و افقی، تابلوهای راهنمای مسیر، نیوجرسی، گاردریل و نیوجرسی ها عنوان کرد نواقصات ایمنی با سرعت در حال اجرا می باشد.

✅فرماندار شهرستان اسکو از اجرای طرح ایمن سازی و آرام سازی ترافیکی شریان اصلی شهر سهند حدفاصل میدان شهید باکری تا میدان شرکت عمران خبر داد و افزود؛ در اجرای طرح ایمن سازی کلیه تقاط های غیر مجاز ۷۰ متری مسدود و الزامات ایمن سازی از قبیل رنگ آمیزی جداول، علایم افقی و عمودی، تابلوهای راهنمای مسیر، ایستگاه های اتوبوس، ایمن سازی مسیر های پیاده رو با اعتباری بالغ بر ۱۱ میلیارد تومان اجرایی خواهد شد.

✅مهندس رضی منش اجرای پروژه کنار گذر سهند به طول ۱۷ کیلومتر را از اولویت های بسیار مهم ترافیکی این شهر برشمرد و بر ضرورت ارائه برنامه زمانبندی و شروع عملیات اجرایی این پروژه تاکید کرد و افزود در صورت عدم اجرای کنارگذر و بهره برداری از آزاد راه تبربز_سهند مشکلات ترافیکی به داخل شهر سهند کشیده خواهد شد.

✅مهندس رضی منش با تاکید بر لزوم ساماندهی بازارهای هفتگی در شهر جدید سهند، نقش این مراکز را در تنظیم بازار مهم ارزیابی کرد و افزود؛ محل تعیین شده برای ساماندهی بازار هفتگی و انتقال از میدان شهید باکری به محل جدید باید همزمان با بهره برداری از آزاد راه تبریز_سهند تسطیح و زیرساخت های لازم در محل اجرا گردد تا وقفه ای در تشکیل بازار هفتگی صورت نگیرد.


🆔 @govomidosku
  • نوشته شده
  • در پنجشنبه 1 آبان 1399
  • توسط کاربر روابط عمومی اسکو