پنجشنبه 8 اسفند 1398 02 رجب 1441 27 فوریه 2020
تاریخ : شنبه 13 مهر 1398
کد 155

فرماندار اسکو:

امنیت امروز کشور مرهون تلاش نیروهای نظامی و انتظامی است

فرماندار اسکو گفت: امنیت امروز کشور در منطقه بحران زده خاورمیانه، نشان از اقتدار و صلابت نیروهای نظامی و انتظامی و نتیجه تلاش شبانه روزی این عزیزان است.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان اسکو، بابک رضی منش در صبحگاه مشترک نیروهای نظامی و انتظامی شهرستان که به مناسبت هفته ناجا برگزار می شد، افزود: امنیت پایدار نخستین شرط توسعه و پیشرفت و پایه و اساس نظام اجتماعی است و تحقق این مهم بدون همکاری تنگاتنگ دولت و نیروهای نظامی و انتظامی میسر نخواهد شد.

وی با اشاره به تلاش دشمنان در ایجاد یاس و ناامیدی در جامعه خاطرنشان کرد: در حالی که تلاش دشمنان ایجاد یاس و ناامیدی در کشور است، تقویت امید اجتماعی و افزایش نشاط در جامعه باید در دستور کار کلیه دستگاه ها قرار گیرد و در این زمینه مسئولیت نیروی انتظامی به دلیل مواجهه مستقیمی که با شهروندان دارد بسیار خطیر است.

فرماندار و رئیس شورای تامین شهرستان اسکو در ادامه با اشاره به 3 اولویت اصلی شهرستان در حوزه انتظامی اظهار داشت: اولویت نخست، تمرکز جدی بر مبارزه با آسیب های اجتماعی است. به ویژه مبارزه قاطع با مصرف مواد مخدر به عنوان ریشه بسیاری از ناهنجاری های اجتماعی باید با جدیت پیگیری شود.

رضی منش افزود: از سوی دیگر در سالی که از سوی رهبر معظم انقلاب مزین به عنوان «رونق تولید» شده است، مبارزه با فساد و قاچاق باید در راس برنامه های نیروهای انتظامی قرار گیرد.

وی در پایان تامین امنیت اقتصادی را از وظایف مهم نیروهای انتظامی و دستگاه های ذیربط دانست و گفت: تامین امنیت اقتصادی برای کارآفرینان، صنعت گران و فعالان حوزه گردشگری و تلاش برای جلب رضایت گردشگران باید در دستور کار کلیه دستگاه های ذیربط قرار گیرد.
  • نوشته شده
  • در شنبه 13 مهر 1398
  • توسط کاربر روابط عمومی اسکو