يکشنبه 17 فروردين 1399 11 شعبان 1441 5 آوریل 2020
تاریخ : چهارشنبه 10 مهر 1398
کد 153

فرماندار اسکو:

حمل و نقل عمومی در شهر سهند تسهیل شود

فرماندار اسکو در جلسه شورای ترافیک شهرستان اسکو گفت: یکی از مطالبات جدی شهروندان شهر جدید سهند، کمبود امکانات حمل و نقل عمومی به نسبت جمعیت این شهر است و ضروری است شرکت عمران و شهرداری نسبت به تسهیل آن اقدام کنند.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان اسکو، بابک رضی منش در این جلسه مصوبات شورای ترافیک را دارای اهمیت ویژه دانست و افزود: مصوبات این شورا به دلیل آن که مستقیما با جان شهروندان در ارتباط است اهمیتی ویژه دارد و کلیه دستگاه ها نسبت به اجرای مصوبات در زمان مقرر اهتمام داشته باشند.

وی با تقدیر از تلاش های شرکت عمران سهند در احداث مسیر ویژه دوچرخه سواری در این شهر اظهار داشت: احداث 2 کیلومتر مسیر دوچرخه سواری در شهر جدید سهند اقدامی ارزشمند و گامی بلند در جهت رسیدن به شاخص های شهر ایمن و سالم و تلاشی برای انسان محور کردن این شهر است.

فرماندار و رئیس شورای ترافیک شهرستان اسکو ادامه داد: انتظار داریم توسعه مسیرهای دوچرخه سواری در تمامی معابر اصلی شهر جدید سهند به عنوان یک مدل حمل و نقلی پاک و با رعایت استانداردهای دقیق ایمنی، در دستور کار شرکت عمران و شهرداری سهند قرار گیرد.

رضی منش در پایان حل مشکل ترافیکی شهر ایلخچی را از مطالبات جدی شهروندان این شهر دانست و افزود: در همین راستا پیگیری اجرای قطعه 5 آزادراه ارومیه - تبریز به دلیل نقشی که در حل مشکلات ترافیکی شهر ایلخچی دارد، از اولویت های اصلی شورای ترافیک شهرستان است.
  • نوشته شده
  • در چهارشنبه 10 مهر 1398
  • توسط کاربر روابط عمومی اسکو