سه شنبه 14 مرداد 1399 13 ذو الحجة 1441 4 اوت 2020
تاریخ : شنبه 6 مهر 1398
کد 151

فرماندار اسکو:

نیازمند فرهنگ ایثار و شهادت دوران دفاع مقدس هستیم

فرماندار اسکو در همایش پیاده روی خانوادگی که به مناسبت هفته دفاع مقدس برگزار می شد، گفت: کشور امروز بیش از هر زمان دیگری نیازمند فرهنگ ایثار و شهادت دوران 8 سال دفاع مقدس است.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان اسکو، بابک رضی منش در این آئین ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای 8 سال دفاع مقدس افزود: امروز عرصه جنگ با دشمنان از سنگری به سنگر دیگر منتقل شده است و در این شرایط باید با هوشیاری کامل و تکیه بر اتحاد و انسجام داخلی به مقابله با دشمن پرداخت.

وی خاطرنشان کرد: امروز کشور درگیر یک جنگ اقتصادی تمام عیار است و در کنار آن، دشمن در تلاش است تا با نشانه رفتن نشاط و امید اجتماعی در کشور، اهداف خود را به پیش برد.

فرماندار اسکو برگزاری همایش هایی از این دست را لازمه ارتقای نشاط اجتماعی در جامعه دانست و یادآور شد: در شرایطی که دشمنان حصارهای فرهنگی و سرمایه های اجتماعی کشور را هدف گرفته اند، باید با برگزاری برنامه هایی از این دست، شور و نشاط اجتماعی و امید به آینده را در میان شهروندان و به ویژه در قشر جوان تقویت کرد.

رضی منش در پایان هفته دفاع مقدس را بهترین فرصت جهت تبیین آرمان های شهدا برای قشر جوان دانست و خاطرنشان کرد: با توجه به شرایط کشور، امروز بیش از هر زمان دیگری نیازمند اتکا به آرمان های شهدا و ایثار آن دوران هستیم و هفته دفاع مقدس مناسب ترین زمان جهت آشنایی جوانان با فرهنگ ایثار و شهادت است.

  • نوشته شده
  • در شنبه 6 مهر 1398
  • توسط کاربر روابط عمومی اسکو