پرتال استانداری آذربایجان شرقی
تاریخ : شنبه 5 شهريور 1401
کد 1279

افتتاح مراکز بهداشتی و درمانی به مناسبت هفته دولت

ساختمان مرکز سلامت ایلخچی و خانه بهداشت شهدای مدافع سلامت روستای علی آباد و قشلاق ه مناسبت هفته دولت بصورت وبینار با حضور وزیر بهداشت درمان و آموزش پزشکی و استاندار آذربایجان شرقی و فرماندار شهرستان اسکو و جمعی از مسئولان استانی و شهرستانی افتتاح شد

افتتاح مراکز بهداشتی و درمانی
💠به مناسبت هفته دولت ساختمان مرکز سلامت ایلخچی و خانه بهداشت شهدای مدافع سلامت روستای علی آباد و قشلاق بصورت وبینار با حضور فرماندار شهرستان اسکو،شهردار و بخشدار ایلخچی  و سایر مسئولین شه ی افتتاح شد.

🔸فیروزی در این مراسم با گرامیداشت هفته دولت ،منطقه ایلخچی را از نظر کمک ، مشارکت و همراهی با مسئولین، شهری خاص عنوان کرد و گفت: ایلخچی شهری اباد و توسعه یافته بود  و این آبادی و پیشرفت در گرو همکاری و مشارکت عالی مروم این متطقه است. 

🔸فرماندار شهرستان اسکو تعامل و همکاری شهرداری و شورای اسلامی و ادارات این شهر را عالی توصیف کرد و افزود:مجموعه شورا و شهرداری و ادارات همواره در این شهر بصورت متحد و یکپارچه عمل کرده  و  نیت و هدف آنها تنها موفقیت و توسعه شهر است.

🔸وی ازدکتر خسروشاهی معاون اجرایی معاونت بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی و نماینده ویژه استان که در این مراسم حضور داشت خواست تا در حوزه درمان به شهرستان اسکو مساعدت کرده و در تامین امکانات و تجهیزات بهداشتی و درمانی این منطقه تعامل و همکاری لازم را معمول دارند. 

🔸وی افزود: مردم ولی نعمتان ما بوده و در نظام جمهوری اسلامی ارزشمند بوده و لایق وخدمت رسانی هستند و جمعیت سهند زیاد است.

🔸در این مراسم مرکز خدمات جامع سلامت افشاری ایلخچی در زمینی به مساحت ۳۰۰۰ متر مربع و زیر بنا۱۰۳۰ متر مربع در دو طبقه با هزینه ۷۰ میلیارد ریال و در زمین اهدایی خانواده افشاری همچنین خانه بهداشت شهدای مدافع سلامت روستای علی آباد و قشلاق به مساحت ۹۵ متر مربع و با اعتبار بالغ بر هشت میلیارد ریال افتتاح شد.


  • نوشته شده
  • در شنبه 5 شهريور 1401
  • توسط کاربر روابط عمومی اسکو